Zlew w odcieniach szarości – jak wybrać najlepszy? Szary zlew

Choć intensywne kolory zadomowiły się na dobre w naszych wnętrzach, jednak wciąż popularne są wszystkie odcienie szarości, które pozwalają na dodatkowe wydobycie barwnych akcentów, na których nam w szczególności zależy. W przypadku zlewozmywaków istnieje spora gama produktów w tym kolorze, które cieszą się niesłabnącym zainteresowaniem konsumentów.

Szary zlew – wybór różnych materiałów

Dawniej najpopularniejsze były standardowe zlewy stalowe z nałożoną na nie emalią. I choć obecnie możemy również pokusić się o takie rozwiązanie, to gama możliwości jest znacznie większa. Jeśli pragniemy zakupić szary zlew możemy wybierać spośród produktów ceramicznych, które są odporne na zadrapania i zarysowania oraz dobrze znoszą wysokie temperatury; produktów z tworzyw sztucznych, które są wykonane z tekalonu odpornego również na uszkodzenia mechaniczne i temperatury; zlewów z surowego betonu do wnętrz industrialnych oraz najbardziej eleganckich rozwiązań z kamienia, które są wytrzymałe, odporne na temperatury, choć nie należą do lekkich oraz najtańszych rozwiązań.

Szeroka paleta produktów dostępnych w sklepach sprawia, że do każdego wnętrza jesteśmy w stanie znaleźć zlew idealnie dopasowany i funkcjonalny.