Mukka Ekspres, Bialetti instrukcja. Kawiarka dla każdego

Kawa jest ulubionym napojem wielu ludzi. Niektórzy wręcz nie są sobie w stanie wyobrazić bez niej zarówno życia, jak i każdego poranka. Kawa może być przyrządzona na wiele sposobów, z różnych gatunków, z dodatkami lub nie… Każdy pije ją tak, jak lubi. Dzięki kawie poprawia się koncentracja i zdolność do pracy, znika senność i znużenie, dodatkowo picie jej jest przyjemnością samą w sobie.

Mukka Ekspres

Mukka Express to kawiarka, dzięki której wykonać możemy prawdziwe włoskie cappuccino i latte. Urządzenie ma bowiem wbudowany mechanizm spieniania mleka – dzieje się to w tym samym czasie, w którym kawa jest parzona.

Mukka Bialetti instrukcja

Jeśli interesuje nas zakup kawiarki Mukka Express instrukcja nie powinna być dla nas skomplikowana. Urządzenia można używać na kuchenkach gazowych i elektrycznych, nie ma możliwości korzystania z płyt indukcyjnych. Pojemność kawiarki to dwa cappuccino albo latte. W zestawie znajduje się uszczelka, która wystarcza na rok – dwa lata użytkowania. Po każdym użyciu należy ją umyć i wysuszyć. Uszczelkę wymienia się, kiedy zaczyna przepuszczać zmieloną kawę.