Koktajl bananowy kalorie i właściwości. Zdrowe przekąski w czasie trwania diety. Banan kalorie bez skórki

Wiele osób uważa, że podczas diety odchudzającej zakazane są wszelkie smaczne produkty. To zniechęca wiele osób do stosowania zmienionego jadłospisu. Tymczasem nie do końca jest to prawda. Na jakie przekąski można pozwolić sobie w czasie trwania diety i nie tylko?

Banan kalorie bez skórki

Jedną z przekąsek, które są dopuszczalne w przypadku większości diet odchudzających są owoce. Choć banany są zazwyczaj niewskazane, to jednak w przypadku gdy oprócz diety stosowane są ćwiczenia warto się na niego skusić, ponieważ zawiera niezbędny dla zdrowia potas. W przypadku takiego owocu jak banan kalorie bez skórki wynoszą około 90. Jednak, jak już wspomniano, jest to na tyle zdrowa przekąska, że nie warto z niej zrezygnować. W przypadku, gdy dana osoba obawia się podniesienia poziomu cukru lepiej zdecydować się na niedojrzałego banana.

Koktajl bananowy kalorie i właściwości

Koktajl bananowy można zarówno wykonać samodzielnie, jak i kupić jego wersję instant. W przypadku takiego produktu jak koktajl bananowy kalorie powinny zostać podane na opakowaniu. Wykonując go samodzielnie należy oczywiście zrezygnować z cukru i użyć roślinnego zamiennika mleka.